Andre - Tylko Z Tob±

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (82 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 27.11.2011 18:56:45
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: Andre, Tylko Z Tob±, tylko, tob±, disco, polo, 2011
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andre_-_Tylko_Z_Tob±.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzy i dziewięćdziesi±t dwa setnych megabajta. Długo¶ć oscyluje na cztery minuty i siedemna¶cie sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Andre, której tytuł brzmi Tylko Z Tob±. Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, by¶ go dodał. Odwiedzaj±cy ocenili tę piosenkę już osiemdziesi±t dwa razy, a ¶rednia ocen jest aktualnie równa cztery i czterdzie¶ci cztery setnych, w skali od jednej do sze¶ciu gwiazdek. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Andre - Tylko Z Tob± do dnia dzisiejszego. Utwór Tylko Z Tob± został skomentowany już osiem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~gctbg 08.02.2014
  No wlasnie masz 11 lat -,-
 • ~Martu¶a 01.02.2014
  Ja mam 11 lat i to jest bez sensu. Polecam Pamela- Hej Co Tak Siedzisz? :****
 • ~Ania:) 27.04.2013
  Kocham Cię Marcin
 • ~¶licznotka 28.03.2013
  mojemu kochanemu mężowi Sławkowi
 • ~pudzian 01.03.2013
  bardzo fajna piosenka, pu¶ciłem mojej kochanej Renatce, bardzo się podobała
 • ~DAW 07.09.2012
  Fajne Kocham t± piosenkę dedykuje j± Dominice :* mojej NAJ
 • ~Baru¶nia 29.08.2012
  Piekna piosenka , ¶liczne słowa .Takich piosnek nie ¶piewaj± w radiu,tylko nadawaj± sieczkę z zachodu i pokazuja naszych spiewaków w potarganych gaciach , bez koszuli jak rycza i wyja jak głodne bezpańskie psy
 • ~lol 09.02.2012
  Super piosenka ! :)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne do¶ć często spogl±dałe¶ z zazdro¶ci± na ludzi, którzy cieszyli się swobod± posiadania muzyki, której słuchali na urz±dzeniach przeno¶nych, które mogli wzi±ć wszędzie, gdzie chcieli i¶ć. No cóż, ci ludzie już jaki¶ czas temu trafili na nasz portal - je¶li pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwo¶ć nosić ze sob± swoj± muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weĽmiemy znan± piosenkę - Tylko Z Tob±, której autorem jest Andre, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakuj± na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz j± w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powi±zani z tym projektem pracuj± nad tym, aby¶ miał możliwo¶ć ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpo¶rednio od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żeby¶ mógł ¶ci±gn±ć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Andre - Tylko Z Tob±, a póĽniej bez przeszkód miał możliwo¶ć się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwi±zań, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na telefon Tylko Z Tob±? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, iż zanim jaki¶ utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Dzi¶ już wszyscy mog± nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafi± się przebić do ¶wiata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedy¶ słuchacze nie będ± pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj