Andre - Tylko Z Tob±

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (82 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 27.11.2011 18:56:45
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: Andre, Tylko Z Tob±, tylko, tob±, disco, polo, 2011
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andre_-_Tylko_Z_Tob±.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzy i dziewięćdziesi±t dwa setnych megabajta. Długo¶ć oscyluje na cztery minuty i siedemna¶cie sekund. To jeden z wielu piosenek wykonawcy Andre, której tytuł brzmi Tylko Z Tob±. Utwór, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 25 lipca 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, by¶ go dodał. Odwiedzaj±cy ocenili tę piosenkę już osiemdziesi±t dwa razy, a ¶rednia ocen jest aktualnie równa cztery i czterdzie¶ci cztery setnych, w skali od jednej do sze¶ciu gwiazdek. Żadna osoba nie pobrała pliku audio Andre - Tylko Z Tob± do dnia dzisiejszego. Utwór Tylko Z Tob± został skomentowany już osiem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~gctbg 08.02.2014
  No wlasnie masz 11 lat -,-
 • ~Martu¶a 01.02.2014
  Ja mam 11 lat i to jest bez sensu. Polecam Pamela- Hej Co Tak Siedzisz? :****
 • ~Ania:) 27.04.2013
  Kocham Cię Marcin
 • ~¶licznotka 28.03.2013
  mojemu kochanemu mężowi Sławkowi
 • ~pudzian 01.03.2013
  bardzo fajna piosenka, pu¶ciłem mojej kochanej Renatce, bardzo się podobała
 • ~DAW 07.09.2012
  Fajne Kocham t± piosenkę dedykuje j± Dominice :* mojej NAJ
 • ~Baru¶nia 29.08.2012
  Piekna piosenka , ¶liczne słowa .Takich piosnek nie ¶piewaj± w radiu,tylko nadawaj± sieczkę z zachodu i pokazuja naszych spiewaków w potarganych gaciach , bez koszuli jak rycza i wyja jak głodne bezpańskie psy
 • ~lol 09.02.2012
  Super piosenka ! :)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne do¶ć często spogl±dałe¶ z zazdro¶ci± na ludzi, którzy cieszyli się swobod± posiadania muzyki, której słuchali na urz±dzeniach przeno¶nych, które mogli wzi±ć wszędzie, gdzie chcieli i¶ć. No cóż, ci ludzie już jaki¶ czas temu trafili na nasz portal - je¶li pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwo¶ć nosić ze sob± swoj± muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weĽmiemy znan± piosenkę - Tylko Z Tob±, której autorem jest Andre, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakuj± na szczyty list przebojów w radiach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz j± w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powi±zani z tym projektem pracuj± nad tym, aby¶ miał możliwo¶ć ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpo¶rednio od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żeby¶ mógł ¶ci±gn±ć na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Andre - Tylko Z Tob±, a póĽniej bez przeszkód miał możliwo¶ć się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwi±zań, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na telefon Tylko Z Tob±? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, iż zanim jaki¶ utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Dzi¶ już wszyscy mog± nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafi± się przebić do ¶wiata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedy¶ słuchacze nie będ± pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj