Krzysztof Jaros - Soundmassage Live!

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 24:21
Data dodania: 29.11.2011 12:20:43
Rozmiar pliku: 6,34 MB
Tagi: Krzysztof Jaros, Soundmassage Live!, krzysztof, jaros, soundmassage, live, meditative, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Krzysztof_Jaros_-_Soundmassage_Live!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje sześć i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwadzieścia cztery minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa Krzysztof Jaros, którego tytuł brzmi Soundmassage Live!. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Plik Krzysztof Jaros - Soundmassage Live! nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się zanurzenia w świat muzyki? Ogromna liczba utworów jest w zasięgu ręki, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz Soundmassage Live!? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

Krzysztof Jaros jest znanym i cenionym autorem na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego piosenki w mgnieniu oka stają się popularnymi hitami. Tak samo stało się z Soundmassage Live!. Download tego utworu najłatwiej zrobić na naszym portalu. Tylko parę kliknięć wystarczy, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub inne strony, by słuchać tej piosenki.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie będziesz chciał. Lubisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu albo na wieży? Więc nie czekaj - pobierz Krzysztof Jaros - Soundmassage Live! i ciesz się nią gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Całość jest absolutnie za free, wystarczy że wybierzesz utwór i ściągniesz go, nie płacąc za dostęp do pliku. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla tych, którzy chcą przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretny album, i dopiero po tym to zakupić.

Nie ściągaj niczego w ciemno i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeśli dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz przejść do innego. Jednakże Soundmassage Live!, który wykonuje Krzysztof Jaros, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj