Ludwig Von 88 - Tri Yann - J'entends le loup

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:13
Data dodania: 29.11.2011 19:47:32
Rozmiar pliku: 1,11 MB
Tagi: Ludwig Von 88, Tri Yann, J'entends le loup, Tri, Yann
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ludwig_Von_88_-_Tri_Yann_-_J'entends_le_loup.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje jeden i jedenaście setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i trzynaście sekund. Jest to utwór o tytule "Tri Yann", którego autorem jest Ludwig Von 88. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Piosenka Ludwig Von 88 - Tri Yann - J'entends le loup nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Tri Yann. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Ludwig Von 88, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu Ludwig Von 88 - Tri Yann - J&039;entends le loup, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz przerzucić na telefon Tri Yann? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj