Kamila Szymczak - Świat się pomylił

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:28
Data dodania: 07.12.2011 10:52:41
Rozmiar pliku: 7,95 MB
Tagi: Kamila Szymczak, Świat się pomylił
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kamila_Szymczak_-_Świat_się_pomylił.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie słuchasz to siedem i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia osiem sekund. Słuchasz kawałek tytułem "Świat się pomylił", którego wykonawcą jest Kamila Szymczak. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie pobrała ani razu pliku Kamila Szymczak - Świat się pomylił. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Świat się pomylił, którą wykonuje Kamila Szymczak, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, na przykład Kamila Szymczak - Świat się pomylił, a następnie przegrać go na telefon.

Za sprawą tej strony poznasz kilka niezwykle łatwych do wykonania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Świat się pomylił? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj