Teresa Werner - Miłość jest piękna

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:33
Data dodania: 07.12.2011 11:00:20
Rozmiar pliku: 4,39 MB
Tagi: Teresa Werner, Miłość jest piękna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Teresa_Werner_-_Miłość_jest_piękna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość to cztery minuty i trzydzieści trzy sekundy. To plik mp3 tytułem "Miłość jest piękna", którego autorem jest Teresa Werner. Utwór, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nikt nie dodał jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już pięć razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i osiemdziesiąt setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tego momentu nikt nie pobrał ani razu pliku audio Teresa Werner - Miłość jest piękna. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Teresa Werner - Miłość jest piękna. Czy warto się z tym zapoznać?

Teresa Werner bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Miłość jest piękna, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Ważne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Miłość jest piękna, której autorem jest Teresa Werner, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Teresa Werner - Miłość jest piękna jest obecnie na topie. Teresa Werner nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj