Pleasure P - Who's Gonna Luv U

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:04
Data dodania: 11.12.2011 17:01:14
Rozmiar pliku: 7,47 MB
Tagi: Pleasure P, Who's Gonna Luv U
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pleasure_P_-_Who's_Gonna_Luv_U.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje siedem i czterdzieści siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i cztery sekundy. To jeden z dzieł nagranych przez Pleasure P, którego nazwa to Who's Gonna Luv U. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Pleasure P - Who's Gonna Luv U do tej pory. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Who&039;s Gonna Luv U, którą wykonuje Pleasure P, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, jak choćby Pleasure P - Who&039;s Gonna Luv U, a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka niezwykle sprytnych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na telefon Who&039;s Gonna Luv U? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy utworów i poznanie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj