Grzeczne słówka

Aktualna ocena: 3.2 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:14
Data dodania: 12.12.2011 00:30:27
Rozmiar pliku: 1,41 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Grzeczne_słówka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około jeden i czterdzieści jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i czternaście sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość pobrania i odtwarzania piosenki Grzeczne słówka. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i dwadzieścia setnych, w skali od 1 do 6. Plik Grzeczne słówka nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie ogrom darmowych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Grzeczne słówka? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

Grzeczne słówka jest znanym i poważanym twórcą sceny muzycznej. Tworzone przez niego piosenki w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi hitami. Tak samo jest z Grzeczne słówka. Download tej piosenki najłatwiej zrobić właśnie tutaj. Jedynie kilka kliknięć potrzeba, byś nie musiał zaglądać na Wrzutę lub inne witryny, aby słuchać tego utworu.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Nic prostszego - ściągnij Grzeczne słówka i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy pragną najpierw zaznajomić się z danym albumem lub utworem, i dopiero po tym to zakupić.

Nie ściągaj piosenek po omacku i nie rób nieporządku na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeśli ten utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Ale Grzeczne słówka, którego twórcą jest Grzeczne słówka, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - nie pozostań w tyle i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj