ZAO_SELF_TITLED_08

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 12.12.2011 14:56:54
Rozmiar pliku: 2,89 MB
Tagi: death, metal, zao
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ZAO_SELF_TITLED_08.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz zajmuje dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtworzyć i ściągnąć zupełnie za darmo utwór w formacie mp3 ZAO_SELF_TITLED_08. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nikt nie dodał jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio ZAO_SELF_TITLED_08 do tej pory. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - ZAO_SELF_TITLED_08, której autorem jest ZAO_SELF_TITLED_08, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, dla przykładu ZAO_SELF_TITLED_08, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 ZAO_SELF_TITLED_08? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj