Fabolous - What It Look Like

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:08
Data dodania: 12.12.2011 21:56:46
Rozmiar pliku: 2,44 MB
Tagi: Fabolous, What It Look Like, 01, What, It, Look, Like, prod, Alchemist
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Fabolous_-_What_It_Look_Like.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz słuchasz to około dwa i czterdzieści cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i osiem sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Fabolous, którego nazwa to What It Look Like. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś go dodał. Piosenka Fabolous - What It Look Like nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może odkryć dokonania nowo pojawiających się artystów, również dzięki portalom analogicznym do naszego, na których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Fabolous - What It Look Like. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Fabolous jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży What It Look Like, świetna piosenka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj jest wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

What It Look Like, w wykonaniu Fabolous, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny Fabolous - What It Look Like jest ostatnio trendy. Fabolous nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj