[K] Romantic Punch - Appointment

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 13.12.2011 09:14:56
Rozmiar pliku: 4,99 MB
Tagi: [K] Romantic Punch, Appointment, romantic, punch, rock, 2011
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

[K]_Romantic_Punch_-_Appointment.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar cztery i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez [K] Romantic Punch, której nazwa brzmi Appointment. Utwór, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nikt nie dodał jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jak na razie nikt nie pobrał ani razu utworu muzycznego [K] Romantic Punch - Appointment. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie ogrom bezpłatnych piosenek, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Appointment? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym poradzi.

[K] Romantic Punch jest modnym i poważanym twórcą na scenie muzycznej. Jego utwory w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie dzieje się z Appointment. Download tej piosenki możesz zrobić właśnie tu. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę lub podobne witryny.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Chcesz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Zatem nie zwlekaj - pobierz [K] Romantic Punch - Appointment i słuchaj jej gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest zupełnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta to świetne wyjście dla tych, którzy chcą najpierw przesłuchać dany utwór lub konkretny album, a w następstwie tego to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, żeby nie ściągać tego na ślepo i nie robić bałaganu na dysku twardym. Gdy dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdym momencie możesz przejść do innego. Jednakże Appointment, który stworzył [K] Romantic Punch, znajduje się od niedawna na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj