Cross Road - Zielona Droga

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 13.12.2011 19:28:50
Rozmiar pliku: 3,00 MB
Tagi: Cross Road, Zielona Droga, Cross, Road, zielona, droga, ostrów, ostrow, wielkopolski, wlkp, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cross_Road_-_Zielona_Droga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słyszysz to trzy i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to piosenka o tytule "Zielona Droga", której wykonawcą jest Cross Road. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał pliku audio Cross Road - Zielona Droga jak na razie. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni twórcy, którzy bez problemów zyskują tłumy wiernych wielbicieli, którzy są gotowi wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Nie inaczej jest z przebojem Zielona Droga, stworzonym od podstaw przez Cross Road. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie pragnąłbyś osobiście przekonać się, czym jest Cross Road - Zielona Droga? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Zielona Droga, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Cross Road? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych witrynach - znajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Cross Road - Zielona Droga, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem jest pobranie sporej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj