09 - One After 909

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:20
Data dodania: 13.12.2011 21:23:21
Rozmiar pliku: 5,35 MB
Tagi: One After 909, laibach, beatles, let, it, be
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

09_-_One_After_909.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz słyszysz to około pięć i trzydzieści pięć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia sekund. Znajduje się tu plik 09 - One After 909 do ściągnięcia.We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Utwór 09 - One After 909 nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - 09 - One After 909, którą wykonuje One After 909, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, dla przykładu 09 - One After 909, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na telefon 09 - One After 909? Pobierz mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj