Dark_Side-Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:39
Data dodania: 15.12.2011 15:32:58
Rozmiar pliku: 4,26 MB
Tagi: Dark_Side, Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx), klubb, klubbheads, vixa, bania
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dark_Side-Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to około cztery i dwadzieścia sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to kawałek o tytule "Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx)", którego autorem jest Dark_Side. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik Dark_Side-Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx) nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx). Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Wykonuje ją Dark_Side - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Dark_Side-Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Am_2_PM_(Dark_Side_Klubbheads_RMx)? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj