Broken Records - You Know You're Not Dead

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 16.12.2011 14:04:55
Rozmiar pliku: 5,98 MB
Tagi: Broken Records, You Know You're Not Dead, broken, records, you, know, youre, not, dead, indie, 2010-10-25
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Broken_Records_-_You_Know_You're_Not_Dead.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to pięć i dziewięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i zero sekund. To kawałek tytułem "You Know You're Not Dead", którego autorem jest Broken Records. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 Broken Records - You Know You're Not Dead. Nikt do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Broken Records - You Know You&039;re Not Dead to kawałek, który staje się coraz szybciej popularny, nie zawsze pośród wielbicieli tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Broken Records potrafi stworzyć chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Broken Records - You Know You&039;re Not Dead, ale także wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać You Know You&039;re Not Dead? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych witryn. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy świeże piosenki, regularnie zwiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, na pewno błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj