Ronald Van Criss - Soundwaves

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:50
Data dodania: 23.12.2011 13:37:26
Rozmiar pliku: 11,1 MB
Tagi: Ronald Van Criss, Soundwaves, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ronald_Van_Criss_-_Soundwaves.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz otworzoną to około jedenaście i jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Ronald Van Criss, którego nazwa to Soundwaves. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie dodano jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Ronald Van Criss - Soundwaves nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Ronald Van Criss - Soundwaves to utwór, który staje się coraz szybciej rozpoznawalny, nie zawsze wśród fanów tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Ronald Van Criss jest w stanie napisać chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Odszukasz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który przedstawia Ronald Van Criss - Soundwaves, lecz również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Soundwaves? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych witryn. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie poszerzając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj brakuje, z całą pewnością błyskawicznie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj