DJ Macu - Blast Christmas

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 23.12.2011 16:09:00
Rozmiar pliku: 3,32 MB
Tagi: DJ Macu, Blast Christmas, macu, blast, christmas
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Macu_-_Blast_Christmas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez DJ Macu, którego nazwa to Blast Christmas. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego DJ Macu - Blast Christmas do dzisiaj. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Blast Christmas, którą wykonuje DJ Macu, znany z tworzenia utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych empetrójek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby DJ Macu - Blast Christmas, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Blast Christmas? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj