Big Bang feat. Park Bom - Forever with You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 25.12.2011 21:52:07
Rozmiar pliku: 1,65 MB
Tagi: Big Bang feat. Park Bom, Forever with You, big, bang, feat, park, bom, forever, with, you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Big_Bang_feat._Park_Bom_-_Forever_with_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około jeden i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Forever with You", której wykonawcą jest Big Bang feat. Park Bom. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Utwór Big Bang feat. Park Bom - Forever with You nie został jeszcze nigdy pobrany. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Big Bang feat. Park Bom - Forever with You. Czy warto tego posłuchać?

Big Bang feat. Park Bom jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Forever with You, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz martwić się o żadne koszty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz napotkać na analogicznych stronach. Jeśli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Forever with You, której autorem jest Big Bang feat. Park Bom, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszej strony i sprawdź, dlaczego Big Bang feat. Park Bom - Forever with You jest teraz tak znana. Big Bang feat. Park Bom nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj