Oysterhead - Radon Balloon

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:10
Data dodania: 30.12.2011 15:59:40
Rozmiar pliku: 5,80 MB
Tagi: Oysterhead, Radon Balloon, radon, balloon, jam, band, 2001
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Oysterhead_-_Radon_Balloon.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz ma rozmiar pięć i osiemdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dziesięć sekund. To jeden z piosenek stworzonych przez Oysterhead, której tytuł to Radon Balloon. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Piosenka Oysterhead - Radon Balloon nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Oysterhead - Radon Balloon. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Oysterhead jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, oczywiście jeśli będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Radon Balloon, genialna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tu kawałki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Radon Balloon, autorstwa Oysterhead, to świetna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, dlaczego Oysterhead - Radon Balloon jest ostatnio trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj