Paranormal Attack - The Pill

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:20
Data dodania: 30.12.2011 18:34:33
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: Paranormal Attack, The Pill
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paranormal_Attack_-_The_Pill.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Długość to sześć minut i dwadzieścia sekund. To jeden z piosenek autorstwa Paranormal Attack, której tytuł to The Pill. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Paranormal Attack - The Pill. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bardzo szybko zdobywają tłumy wiernych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ukochanego artystę. Tak samo jest, jeśli chodzi o The Pill, stworzonym od podstaw przez Paranormal Attack. Przebój ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pozostawmy opinie innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Paranormal Attack - The Pill? Ściągnij mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o The Pill, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Paranormal Attack? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego kawałka z Wrzuty. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne portale, na których poszukiwałeś bezpłatnych empetrójek - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, na przykład Paranormal Attack - The Pill, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz mnóstwo kawałków, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj