Modern_Talking-mix.chapter01

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 30.12.2011 19:38:39
Rozmiar pliku: 7,48 MB
Tagi: Modern_Talking, mix.chapter01
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Modern_Talking-mix.chapter01.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar siedem i czterdzieści osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i szesnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "mix.chapter01", której wykonawcą jest Modern_Talking. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Modern_Talking-mix.chapter01 nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - mix.chapter01, którą wykonuje Modern_Talking, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Modern_Talking-mix.chapter01, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 mix.chapter01? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj