01.Angelo Badalamenti - Twin Peaks Theme (Instr...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:07
Data dodania: 04.01.2012 01:57:04
Rozmiar pliku: 9,36 MB
Tagi: 01.Angelo Badalamenti, Twin Peaks Theme (Instr...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01.Angelo_Badalamenti_-_Twin_Peaks_Theme_(Instr....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dziewięć i trzydzieści sześć setnych megabajta. Długość to pięć minut i siedem sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez 01.Angelo Badalamenti, którego tytuł to Twin Peaks Theme (Instr.... Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego kawałka nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego 01.Angelo Badalamenti - Twin Peaks Theme (Instr.... Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Twin Peaks Theme (Instr.... Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest 01.Angelo Badalamenti - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu 01.Angelo Badalamenti - Twin Peaks Theme (Instr..., a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Twin Peaks Theme (Instr...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie marzysz o tym, by ludzie w przyszłości pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj