09_Corderoy - Rock Guitar (Arctic Moon Remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:08
Data dodania: 08.01.2012 14:37:43
Rozmiar pliku: 5,77 MB
Tagi: 09_Corderoy, Rock Guitar (Arctic Moon Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

09_Corderoy_-_Rock_Guitar_(Arctic_Moon_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje pięć i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to osiem minut i osiem sekund. To plik mp3 tytułem "Rock Guitar (Arctic Moon Remix)", którego wykonawcą jest 09_Corderoy. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio 09_Corderoy - Rock Guitar (Arctic Moon Remix). Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

09_Corderoy - Rock Guitar (Arctic Moon Remix) to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie zawsze pośród fanów tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że 09_Corderoy potrafi nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Odnajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy 09_Corderoy - Rock Guitar (Arctic Moon Remix), lecz również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak abyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Rock Guitar (Arctic Moon Remix)? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Lecz jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy świeże piosenki, regularnie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno jak najszybciej się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj