Casandra - Miłość Jest Rytmem

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (9 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:11
Data dodania: 08.01.2012 15:03:32
Rozmiar pliku: 6,61 MB
Tagi: Casandra, Miłość Jest Rytmem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Casandra_-_Miłość_Jest_Rytmem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje sześć i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i jedenaście sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Miłość Jest Rytmem", której autorem jest Casandra. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nikt nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już dziewięć razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i siedemdziesiąt osiem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Casandra - Miłość Jest Rytmem. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Casandra - Miłość Jest Rytmem. Czemu właśnie ten utwór?

Casandra bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Miłość Jest Rytmem, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o żadne opłaty - całość udostępnionych tu utworów jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Miłość Jest Rytmem, w wykonaniu Casandra, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Casandra - Miłość Jest Rytmem i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Casandra nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj