Mrozu - Globalnie (feat. Waldemar Kasta)

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:15
Data dodania: 09.01.2012 15:00:03
Rozmiar pliku: 3,89 MB
Tagi: Mrozu, Globalnie (feat. Waldemar Kasta)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mrozu_-_Globalnie_(feat._Waldemar_Kasta).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i piętnaście sekund. Słuchasz utwór o tytule "Globalnie (feat. Waldemar Kasta)", którego wykonawcą jest Mrozu. Utwór, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Userzy oddali głos na tę piosenkę już osiem razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Do dziś żadna osoba nie zapisała nigdy utworu muzycznego Mrozu - Globalnie (feat. Waldemar Kasta). Plik mp3 Globalnie (feat. Waldemar Kasta) został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~blabla 15.03.2012
    WTF *cenzura* co to za żałosny beat ;/

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Globalnie (feat. Waldemar Kasta). Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Mrozu, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, jak choćby Mrozu - Globalnie (feat. Waldemar Kasta), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na telefon Globalnie (feat. Waldemar Kasta)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej bazy piosenek i odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj