Satyricon - Down South, Up North

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:16
Data dodania: 09.01.2012 22:28:04
Rozmiar pliku: 2,90 MB
Tagi: Satyricon, Down South Up North, down, south, up, north, black, metal, 1999
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Satyricon_-_Down_South,_Up_North.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej dwa i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i szesnaście sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 tytułem "Down South, Up North", którego autorem jest Satyricon. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Satyricon - Down South, Up North nie został dotychczas ani razu pobrany. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład Satyricon - Down South, Up North. Czemu właśnie ta piosenka?

Satyricon jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Down South, Up North, znakomita empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie udostępnione u nas utwory są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można napotkać na analogicznych portalach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Down South, Up North, w wykonaniu Satyricon. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Satyricon - Down South, Up North i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Satyricon nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj