tali- nie masz wyjscia

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 14.01.2012 00:57:18
Rozmiar pliku: 3,17 MB
Tagi: tali, nie masz wyjscia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

tali-_nie_masz_wyjscia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i siedemnaście setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to piosenka o tytule "nie masz wyjscia", której wykonawcą jest tali. Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już pięć razy, a średnia głosów jest równa cztery i sześćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Jeszcze żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 tali- nie masz wyjscia. Piosenka nie masz wyjscia została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Skarabeusz12 07.05.2012
    Skarabeusz12

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o nie masz wyjscia, stworzonym od podstaw przez tali. Piosenka ta szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest tali- nie masz wyjscia? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o nie masz wyjscia, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę tali? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno pojemnego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki tali- nie masz wyjscia, wyświetlą Ci się wyniki, skąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem jest ściągnięcie sporej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, wspaniałymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj