atc_-_around_the_world

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 14.01.2012 11:10:59
Rozmiar pliku: 4,94 MB
Tagi: atc_, _around_the_world, atc, around, the, world
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

atc_-_around_the_world.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około cztery i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez atc_, której nazwa to _around_the_world. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 atc_-_around_the_world dotychczas. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco blaknie - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się atc_-_around_the_world. Dlaczego właśnie ten utwór?

atc_ bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy _around_the_world, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie powinieneś obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tutaj piosenki są całkowicie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

_around_the_world, autorstwa atc_, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiej przyczyny atc_-_around_the_world jest obecnie trendy. atc_ nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj