Paweł Bączkowski - Wspomnienie in Niemen style

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:46
Data dodania: 23.01.2012 12:30:41
Rozmiar pliku: 724 KB
Tagi: Paweł Bączkowski, Wspomnienie in Niemen style
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paweł_Bączkowski_-_Wspomnienie_in_Niemen_style.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to około siedemset dwadzieścia cztery i zero setnych kilobajta. Długość to zero minut i czterdzieści sześć sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Paweł Bączkowski, którego nazwa to Wspomnienie in Niemen style. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Utwór Paweł Bączkowski - Wspomnienie in Niemen style nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Wspomnienie in Niemen style. Znasz taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Paweł Bączkowski, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Paweł Bączkowski - Wspomnienie in Niemen style, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo prostych do realizacji tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon Wspomnienie in Niemen style? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj