Sumptuastic - Gorzkie Łzy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:48
Data dodania: 31.01.2012 12:30:24
Rozmiar pliku: 4,84 MB
Tagi: Sumptuastic, Gorzkie Łzy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Sumptuastic_-_Gorzkie_Łzy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to kawałek o tytule "Gorzkie Łzy", którego wykonawcą jest Sumptuastic. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Sumptuastic - Gorzkie Łzy nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Sumptuastic - Gorzkie Łzy to utwór, który staje się coraz szybciej popularny, nie tylko pośród miłośników tego gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Sumptuastic jest w stanie wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który przedstawia sobą Sumptuastic - Gorzkie Łzy. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne parapetówki. Te utwory możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Gorzkie Łzy? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Bardzo podobnie jest na innych witrynach, zatem z pewnością dasz sobie z tym radę. Lecz jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do naszej bazy empetrójek dorzucamy nowe piosenki, systematycznie zwiększając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością bardzo szybko pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj