O.S.T.R. - Wojna o tlen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 31.01.2012 12:30:40
Rozmiar pliku: 6,13 MB
Tagi: O.S.T.R., Wojna o tlen
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.S.T.R._-_Wojna_o_tlen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej sześć i trzynaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez O.S.T.R., którego nazwa brzmi Wojna o tlen. Utwór, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego pliku. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Utwór O.S.T.R. - Wojna o tlen nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy z łatwością zjednują sobie rzesze nowych sympatyków, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Wojna o tlen, stworzonym od podstaw przez O.S.T.R.. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest O.S.T.R. - Wojna o tlen? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Wojna o tlen, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć ten przebój O.S.T.R.? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz poszukiwać darmowych hitów na różnych, podejrzanych portalach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki O.S.T.R. - Wojna o tlen, dostaniesz wyniki, z których przejdziesz od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. To naprawdę łatwe, kilka ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi utworami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj