Duke Special - Wake Up Scarlett

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 31.01.2012 14:39:11
Rozmiar pliku: 4,66 MB
Tagi: Duke Special, Wake Up Scarlett, duke, special, wake, up, scarlett, other, 2006
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Duke_Special_-_Wake_Up_Scarlett.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz ma rozmiar cztery i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to piosenka o tytule "Wake Up Scarlett", której wykonawcą jest Duke Special. Utwór w formacie mp3, który obecnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Duke Special - Wake Up Scarlett dotychczas. Nikt do tej pory nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Wake Up Scarlett, którą wykonuje Duke Special, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu Duke Special - Wake Up Scarlett, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do zrobienia tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Wake Up Scarlett? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj