System Of a Down - Hypnotize

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:09
Data dodania: 01.02.2012 14:34:00
Rozmiar pliku: 2,89 MB
Tagi: System Of a Down, Hypnotize, system, down, metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

System_Of_a_Down_-_Hypnotize.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar dwa i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Hypnotize", której autorem jest System Of a Down. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Do tego utworu nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający ocenili ten kawałek już jeden raz, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 System Of a Down - Hypnotize dotychczas. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tego pliku audio, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Hypnotize. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest System Of a Down, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu System Of a Down - Hypnotize, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo sprytnych do wykonania sztuczek, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na telefon Hypnotize? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj