Energy 2000 [12.11.2010] - Back to Hands Up Sty...

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:44
Data dodania: 01.02.2012 16:57:50
Rozmiar pliku: 96,0 MB
Tagi: Energy 2000 [12.11.2010], Back to Hands Up Sty..., energy, 2000, 12112010, back, to, hands, up, style, party, 2016-2201
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Energy_2000_[12.11.2010]_-_Back_to_Hands_Up_Sty....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej dziewięćdziesiąt sześć i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i czterdzieści cztery sekundy. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Energy 2000 [12.11.2010], którego tytuł to Back to Hands Up Sty.... We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen wynosi pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Energy 2000 [12.11.2010] - Back to Hands Up Sty... do dnia dzisiejszego. Żaden odwiedzający do dziś nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko spędzisz tutaj więcej czasu.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Back to Hands Up Sty.... Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Energy 2000 [12.11.2010], który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Energy 2000 [12.11.2010] - Back to Hands Up Sty..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania tricków, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Back to Hands Up Sty...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj