LD 50 - Na ich mapie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:18
Data dodania: 03.02.2012 14:31:05
Rozmiar pliku: 3,17 MB
Tagi: LD 50, Na ich mapie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

LD_50_-_Na_ich_mapie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar trzy i siedemnaście setnych megabajta. Długość to dwa minuty i osiemnaście sekund. To utwór tytułem "Na ich mapie", którego wykonawcą jest LD 50. Utwór w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego LD 50 - Na ich mapie dotychczas. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Na ich mapie. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją LD 50 - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu LD 50 - Na ich mapie, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do zrobienia sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 Na ich mapie? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj