Luk@s - Meeting DP - Masters (www.radiosolaris.pl)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 59:34
Data dodania: 04.02.2012 19:00:13
Rozmiar pliku: 40,9 MB
Tagi: Luk@s, Meeting DP, Masters (www.radiosolaris.pl)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Luk@s_-_Meeting_DP_-_Masters_(www.radiosolaris.pl).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży czterdzieści i dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięćdziesiąt dziewięć minut i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek autorstwa Luk@s, której nazwa brzmi Meeting DP. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku Luk@s - Meeting DP - Masters (www.radiosolaris.pl). Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i przemierzali ulice, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Meeting DP, której autorem jest Luk@s, znany z tworzenia utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Luk@s - Meeting DP - Masters (www.radiosolaris.pl), a następnie przegrać go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon Meeting DP? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj