Gerry Cueto - Route 99

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:56
Data dodania: 09.02.2012 13:00:56
Rozmiar pliku: 18,2 MB
Tagi: Gerry Cueto, Route 99
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gerry_Cueto_-_Route_99.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej osiemnaście i dwa setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na siedem minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Gerry Cueto, której tytuł to Route 99. Kawałek w formacie mp3, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory nikt nie pobrał ani razu pliku Gerry Cueto - Route 99. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Route 99, której autorem jest Gerry Cueto, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się bez przerwy. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Gerry Cueto - Route 99, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie łatwych do realizacji sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Route 99? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś już każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj