WandAnia- FEEEEEL-POKAŻ na co cie stać-

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 09.02.2012 14:17:36
Rozmiar pliku: 3,34 MB
Tagi: WandAnia, FEEEEEL, POKAŻ na co cie stać, feel, ania, wanda, omega, pokaż, cię, stać, sztuka, własna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WandAnia-_FEEEEEL-POKAŻ_na_co_cie_stać-.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i trzydzieści cztery setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa WandAnia, którego tytuł brzmi FEEEEEL. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego utworu muzycznego. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Piosenka WandAnia- FEEEEEL-POKAŻ na co cie stać- nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi WandAnia- FEEEEEL-POKAŻ na co cie stać-. Czy warto przesłuchać ten utwór?

WandAnia jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie FEEEEEL, świetna piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Ważne jest także to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

FEEEEEL, autorstwa WandAnia, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż WandAnia- FEEEEEL-POKAŻ na co cie stać- stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. WandAnia nie bez powodu jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj