Piosenki Biesiadne - Hej bystra woda

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:18
Data dodania: 10.02.2012 00:00:12
Rozmiar pliku: 5,27 MB
Tagi: Piosenki Biesiadne, Hej bystra woda
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piosenki_Biesiadne_-_Hej_bystra_woda.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje pięć i dwadzieścia siedem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i osiemnaście sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 tytułem "Hej bystra woda", którego wykonawcą jest Piosenki Biesiadne. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Piosenki Biesiadne - Hej bystra woda. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Hej bystra woda. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Piosenki Biesiadne, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Piosenki Biesiadne - Hej bystra woda, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, dzięki którym błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz skopiować na telefon Hej bystra woda? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru utworów i poznanie nowych artystów. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj