3ZR feat. Gaju - Nowe życie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 10.02.2012 16:08:57
Rozmiar pliku: 4,84 MB
Tagi: 3ZR feat. Gaju, Nowe życie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

3ZR_feat._Gaju_-_Nowe_życie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz zajmuje cztery i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzynaście sekund. To jeden z piosenek autorstwa 3ZR feat. Gaju, której nazwa brzmi Nowe życie. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 3ZR feat. Gaju - Nowe życie. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Nowe życie, której autorem jest 3ZR feat. Gaju, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład 3ZR feat. Gaju - Nowe życie, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Nowe życie? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek i poznanie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj