Dewastacja - Narkomańska kurwa (cover)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:25
Data dodania: 16.02.2012 17:01:13
Rozmiar pliku: 1,11 MB
Tagi: Dewastacja, Narkomańska kurwa (cover)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dewastacja_-_Narkomańska_kurwa_(cover).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży jeden i jedenaście setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Narkomańska kurwa (cover)", którego wykonawcą jest Dewastacja. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Piosenka Dewastacja - Narkomańska kurwa (cover) nie została do tej pory ani razu pobrana. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Narkomańska kurwa (cover), której autorem jest Dewastacja, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, jak choćby Dewastacja - Narkomańska kurwa (cover), a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na telefon Narkomańska kurwa (cover)? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, aby ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj