Prince - Acknowledge me

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:44
Data dodania: 16.02.2012 18:31:00
Rozmiar pliku: 5,25 MB
Tagi: Prince, Acknowledge me
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Prince_-_Acknowledge_me.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar pięć i dwadzieścia pięć setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i czterdzieści cztery sekundy. To piosenka tytułem "Acknowledge me", której wykonawcą jest Prince. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Prince - Acknowledge me do dziś. Nikt jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - także za sprawą portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Prince - Acknowledge me. Czy warto tego posłuchać?

Prince bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie zakupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Acknowledge me, znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które można spotkać na analogicznych witrynach. Jeśli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Acknowledge me, w wykonaniu Prince, to świetna melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Prince - Acknowledge me i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Prince nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj