Splin - Nowi ludzie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 16.02.2012 19:10:59
Rozmiar pliku: 3,43 MB
Tagi: Splin, Nowi ludzie, rock, gitara, rosyjskie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Splin_-_Nowi_ludzie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzy i czterdzieści trzy setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Nowi ludzie", której wykonawcą jest Splin. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik Splin - Nowi ludzie nie został jeszcze ani razu pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Nowi ludzie. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Splin, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, jak choćby Splin - Nowi ludzie, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Nowi ludzie? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by ludzie pewnego dnia ściągali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj