Patrick Mikkol - cold

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:07
Data dodania: 17.02.2012 10:00:04
Rozmiar pliku: 178 KB
Tagi: Patrick Mikkol, cold
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patrick_Mikkol_-_cold.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej sto siedemdziesiąt osiem i zero setnych kilobajta. A jego czas trwania oscyluje na zero minut i siedem sekund. To jeden z wielu utworów stworzonych przez Patrick Mikkol, którego tytuł to cold. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego kawałka. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jak byś go zaproponował. Jeszcze nikt nie ściągnął ani razu pliku Patrick Mikkol - cold. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy może odkryć twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Patrick Mikkol - cold. Czy warto tego posłuchać?

Patrick Mikkol jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być cold, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz cold, autorstwa Patrick Mikkol. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Patrick Mikkol - cold i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj