Lil Keke - Dreamin

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 21.02.2012 11:10:56
Rozmiar pliku: 5,44 MB
Tagi: Lil Keke, Dreamin, lil, keke
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Lil_Keke_-_Dreamin.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej pięć i czterdzieści cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dreamin", której autorem jest Lil Keke. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Piosenka Lil Keke - Dreamin nie została do dziś nigdy pobrana. Żaden użytkownik do dziś nie raczył skomentować tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Lil Keke - Dreamin. Czy warto się z tym zapoznać?

Lil Keke bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie nowych fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Dreamin, znakomita kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie możesz spotkać na podobnych witrynach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj znajduje się tylko bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Dreamin, w wykonaniu Lil Keke, to fantastyczna melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Lil Keke - Dreamin stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca produkuje hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj