Mesajah ft Bednarek - Szukajac szczescia (jestem stąd)

Aktualna ocena: 4 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 21.02.2012 11:26:08
Rozmiar pliku: 5,72 MB
Tagi: Mesajah ft Bednarek, Szukajac szczescia (jestem stąd)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mesajah_ft_Bednarek_-_Szukajac_szczescia_(jestem_stąd).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł wykonawcy Mesajah ft Bednarek, którego nazwa to Szukajac szczescia (jestem stąd). W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dziesięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy utworu muzycznego Mesajah ft Bednarek - Szukajac szczescia (jestem stąd). Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, także dzięki portalom analogicznym do naszego, z których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Mesajah ft Bednarek - Szukajac szczescia (jestem stąd). Czemu właśnie ta piosenka?

Mesajah ft Bednarek bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Szukajac szczescia (jestem stąd), świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu znajduje się jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Szukajac szczescia (jestem stąd), autorstwa Mesajah ft Bednarek. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, dlaczego Mesajah ft Bednarek - Szukajac szczescia (jestem stąd) jest teraz trendy. Mesajah ft Bednarek nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj