Kacper Mix vol.1.

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 31:21
Data dodania: 23.02.2012 11:00:45
Rozmiar pliku: 29,0 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kacper_Mix_vol.1..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży dwadzieścia dziewięć i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to trzydzieści jeden minut i dwadzieścia jeden sekund. Jest to strona, na której masz możliwość zapisania na dysk i posłuchania utworu w formacie mp3 Kacper Mix vol.1.. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Kacper Mix vol.1.. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Kacper Mix vol.1., której autorem jest Kacper Mix vol.1., znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Kacper Mix vol.1., a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, za pomocą których bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Kacper Mix vol.1.? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz tego słuchał?

Obecnie już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj