Przepaść

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 23.02.2012 11:00:53
Rozmiar pliku: 2,11 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Przepaść.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to dwa i jedenaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i cztery sekundy. Znajduje się tu plik Przepaść do pobrania.W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Przepaść. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Przepaść do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Przepaść download, download Przepaść, pobierz Przepaść, Przepaść pobierz, pobierz mp3 Przepaść, download mp3 Przepaść, Przepaść pobierz mp3, Przepaść mp3 pobierz, zippy Przepaść zippy, chomikuj Przepaść chomikuj, Przepaść mp3 download, darmowe mp3 Przepaść, Przepaść download mp3, lub Przepaść mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Przepaść. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Przepaść, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, na przykład Przepaść, a następnie wrzucić go na telefon.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Przepaść? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojej bazy utworów oraz odkrycie nowych artystów. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj