Desire.pl - Pragnienie Dobrej Muzyki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:01
Data dodania: 26.02.2012 23:57:00
Rozmiar pliku: 960 KB
Tagi: Desire.pl, Pragnienie Dobrej Muzyki, nuta, muza, fajne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Desire.pl_-_Pragnienie_Dobrej_Muzyki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży dziewięćset sześćdziesiąt i zero setnych kilobajta. Natomiast jego czas trwania to jeden minute i jeden sekunde. Piosenka ta nosi tytuł "Pragnienie Dobrej Muzyki", której autorem jest Desire.pl. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Piosenka Desire.pl - Pragnienie Dobrej Muzyki nie została dotychczas nigdy pobrana. Żadna osoba dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Desire.pl - Pragnienie Dobrej Muzyki. Czy warto się z tym zapoznać?

Desire.pl jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na kupno całych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Pragnienie Dobrej Muzyki, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Chcesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne tutaj utwory są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Pragnienie Dobrej Muzyki, której autorem jest Desire.pl, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, dlaczego Desire.pl - Pragnienie Dobrej Muzyki jest obecnie na topie. Desire.pl nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj