Mesajah - Do Rana

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (20 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:14
Data dodania: 27.02.2012 09:55:00
Rozmiar pliku: 6,06 MB
Tagi: Mesajah, Do Rana, do, rana, reggae, 2012
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mesajah_-_Do_Rana.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz słyszysz to sześć i sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i czternaście sekund. To utwór w formacie mp3 o tytule "Do Rana", którego wykonawcą jest Mesajah. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już dwadzieścia razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i sześćdziesiąt setnych, w skali od 1 do 6. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku Mesajah - Do Rana do tej pory. Plik mp3 Do Rana został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~ret 07.07.2012
    trfht

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi nieco się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Mesajah - Do Rana. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Mesajah bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być Do Rana, genialna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie można spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tutaj jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Do Rana, autorstwa Mesajah, to fantastyczna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Mesajah - Do Rana i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Mesajah nie bez przyczyny jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj