Bosski feat. Sokol - Jak zaczynasz dzien

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (51 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 28.02.2012 22:13:47
Rozmiar pliku: 2,80 MB
Tagi: Bosski feat. Sokol, Jak zaczynasz dzien
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bosski_feat._Sokol_-_Jak_zaczynasz_dzien.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz uruchomioną to dwa i osiemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Bosski feat. Sokol, którego nazwa brzmi Jak zaczynasz dzien. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już pięćdziesiąt jeden razy, a średnia głosów wynosi cztery i trzydzieści dziewięć setnych, w skali od 1 do 6. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Bosski feat. Sokol - Jak zaczynasz dzien. Piosenka Jak zaczynasz dzien została skomentowana już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~zgred 01.04.2012
  sokół mistrz
 • ~kut...wam w..dpe 10.03.2012
  sokol to baba
 • ~natala16 03.03.2012
  dobra nuta
 • ~JP 02.03.2012
  *cenzura*
 • ~słodka:D 01.03.2012
  uhuh zaistee

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik darmowych kawałków, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Jak zaczynasz dzien? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to prostsze niż Ci się wydaje.

Bosski feat. Sokol to ceniony i sławny autor sceny muzycznej. Jego piosenki szybko stają się popularnymi przebojami. Analogicznie jest z Jak zaczynasz dzien. Download tej empetrójki możesz zrobić właśnie tu. To jedynie kilka kliknięć, które dzielą Cię od słuchania tego utworu, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę albo podobne portale.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć kawałki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic prostszego - pobierz Bosski feat. Sokol - Jak zaczynasz dzien i włączaj ją gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Całość jest całkowicie za free, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Pobieranie utworów z Wrzuty to znakomite wyjście dla ludzi, którzy pragną przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to nabyć.

Nie ściągaj piosenek po omacku i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Jeśli taki utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Jak zaczynasz dzien, którego twórcą jest Bosski feat. Sokol, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj